Prekių pristatymas

Kiekvieną pateiktą užsakymą stengiamės įvykdyti kuo greičiau po apmokėjimo. Jeigu šiuo metu prekės nėra sandėlyje dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu.

Kaune prekės gali būti atsiimamos vietoje Jonavos g. 250.  Jei prekės nėra, mes su Jumis susisieksime ir sutarsime atsiėmimo/pristatymo laiką.

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 - 17.00 val. tik darbo dienomis. Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti arba nurodykite tikslų darbo vietos adresą.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos galite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.

Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo prekės užsakymo patvirtinimo dienos, jei už prekę mokama siuntos pristatymo metu (grynais pinigais). Jeigu už prekę mokama bankiniu pavedimu – nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.
Didelių gabaritų siuntos pristatomos 2-3 savaičių laikotarpiu. Dėl siuntos pristatymo su Jumis prieš vieną dieną susisieksime.
Standartinių matmenų siuntos pristatomos taip pat 2-3 savaičių laikotarpyje.
 
DĖL TIKSLESNĖS PRISTATYMO PASLAUGOS KAINOS TEIRAUKITĖS NURODYTAIS KONTAKTINIAIS TELEFONO NUMERIAIS ARBA EL.PAŠTU info@baumera.lt