Tinklas nuo kurmių

Nauja prekė

Akutės dydis 19 x 19mm

Matuojamas bėginiais metrais!

Smulkiau

Turime

Klauskite apie šią prekę

1,10 €

Charakteristikos

Plotis2 m
Ilgis200 m arba 500 m

Apie prekę

Apsaugai nuo kurmių.

Tinka vejos sutvirtinimui.

Apsaugo gruntą nuo erozijos.

Idealus nedideliems šlaitams sutvirtinti.

Parduodami rulonai: 2,00 x 200 m/rul;  2,00 x 500 m/rul. Pagal poreikį gali būti matuojama.

Tinklas kurmiams gali būti tvirtinamas plastikinėmis smeigėmis plėvelei

Tam, kad vejos įrengimas ir apželdinimo darbai džiugintų ilgai ir suformuoti kauburiai negadintų vejos, nepakenktų augalams, svarbu išvengti kurmių savo sklype. Apsauga nuo kurmių gali būti dvejopa. Galima arba kurmius naikinti, arba nuo jų apsisaugoti, kad nepatektų į sklypą ir nesugadintų vejos.

Apsauga nuo kurmių, kurią siūlome yra humaniškas būdas išvengti vejos sugadinimo. Apsaugai naudojame specialų tinklą, kuris neleidžia kurmiams raustis bet kur. Pastebėta, kad kurmiai rausia dvejopo tipo tunelius. Magistraliniai kurmių tuneliai gali pasiekti 1,2 m gylį, o kiti kurmių urvai yra arti paviršiaus, tame derlingame žemės sluoksnyje, kuriame kurmiai ieško maisto.

Apsaugoti veją nuo kurmių galimą horizontaliai arba vertikaliai. Horizontali apsauga prasideda nuo tranšėjos aplink sklypą iškasimo 1-1,2 m gylyje, tinklas nuo kurmių į tranšėją įstatomas vertikaliai ir tranšėja užkasama. Taip padaroma vertikalus užtvaras kurmiams patekti į sklypą, tačiau, jeigu kurmiai jau yra Jūsų sklype, tokios užtvaros neužteks. Tokiu atveju reikalinga horizontali apsauga nuo kurmių. Tam prieš įrengiant veją maždaug 5-10 cm gylyje paklojamas ir užkasamas lygiai toks pat tinklas.
Jeigu jau yra įrengta puošni veja, natūralu, kad įrengiant apsaugą nuo kurmių nesinori darkyti esamos vejos ir paskui vėl ją iš naujo įrengti. Tad galima įrengti vertikalia tinklo apsaugą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: