Prekių pristatymas.png

Kiekvieną pateiktą užsakymą stengiamės įvykdyti kuo greičiau po apmokėjimo. Jeigu šiuo metu prekės nėra sandėlyje dėl pristatymo, apie tai jus informuosime telefonu arba el. paštu ir sutarsime atsiėmimo/pristatymo laiką.

Prekes galima atsiimti mūsų fizinėse parduotuvėse Jonavos g. 250, Kaune, Laisvės pr. 82 Vilniuje, arba sandėlyje Kumės g. 8, Stanaičiai, Kauno raj. Arba pristatyti į reikalingą vietą.

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 - 17.00 val. tik darbo dienomis. Jeigu pristatymo laiku jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj jūsų tai galėtų padaryti arba nurodykite tikslų darbo vietos adresą.

Prekių pristatymo metu jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos galite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė yra tvarkinga ir jūs pretenzijų neturite.

Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo prekės užsakymo patvirtinimo dienos, jei už prekę mokama siuntos pristatymo metu (grynais pinigais). Jeigu už prekę mokama bankiniu pavedimu – nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.
Didelių gabaritų siuntos pristatomos 2-14 d.d. laikotarpiu. Dėl siuntos pristatymo su Jumis prieš vieną dieną susisieksime.
Standartinių matmenų siuntos pristatomos taip pat 2-14 d.d. laikotarpyje.
 
DĖL TIKSLESNĖS PRISTATYMO PASLAUGOS KAINOS TEIRAUKITĖS NURODYTAIS KONTAKTINIAIS TELEFONO NUMERIAIS ARBA EL.PAŠTU info@baumera.lt
.