Asset 2.png

Grynaisiais pinigais ar banko kortele

Atsiskaitymas kurjeriui
Pristatymo metu galite atsiskaityti tiek banko kortele tiek grynaisiais pinigais, Jums pristačiusiam, mūsų įmonės samdomiems siuntų pristatymo paslaugas teikiantiems kurjeriams. 
Jei prekes pristato mūsų įmonės vežėjai, tokiu atveju, prekių pristatymo metu, bus galima atiskaityti tik grynaisiais pinigais.

Atsiskaitymas fizinėse parduotuvėse
Grynaisiais pinigais ir banko kortele galite atsiskaityti mūsų fizinėse parduotuvėse esančiose Kaune, Jonavos g. 250 ir Vilniuje, Laisvės pr. 82.


Atsiskaitymas UAB ,,Meistro kodas“ sandėlyje
Klientai, norintys atsiimti prekes tiesiogiai iš gamintojo sandėlio, esančio Kauno raj., Kumės g. 8  Stanaičiuose, galės atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.


Bankiniu pavedimu ir elektronine bankininkyste

Klientai perkantys mūsų internetinėje parduotuvėje, gali už prekes atsiskaityti bankiniu pavedimu, elektroninėje bankininkystėje.

Pasirinkę banko pavedimą, įprastu būdu prisijunkite prie savo el.bankininkystės sistemos ir atlikite mokėjimą pagal prekių krepšelyje pateiktą bankinio pavedimo instrukciją. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite užsakymą. Apmokėjus užsakymą, jo koreguoti nebegalima.


Pirkimas išsimokėtinai su

       

Pirkimas išsimokėtinai internetu yra puiki galimybė įsigyti geidžiamą prekę nieko nelaukiant ir neišeinant iš namų. Norint įsigyti pasirinktą prekę ar prekių krepšelį išsimokėtinai šioje internetinėje parduotuvėje, tereikia pridėti norimas įsigyti prekes į krepšelį ir apmokėjimo etape pasirinkti Inbank lizingas mokėjimo būdą.


Kodėl Inbank lizingas?

 • Viską atliksite greitai, lengvai, patogiai ir saugiai;
 • Galėsite pasirinkti jums tinkamiausią sutarties terminą ir įmokos dydį;
 • Iš karto gausite jūsų mokumo įvertinimą ir atsakymą dėl sutarties sudarymo;
 • Nereikės niekur eiti, viską atliksite elektroniniu būdu;Inbank lizingas finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu:

 • finansuojama prekės arba viso prekių krepšelio kaina nuo 50  - 10.000 €
 • galimas įmokų mokėjimo terminas nuo 6 iki 60 mėn. (skaičiuojama indvidualiai);
 • reikalingas vienas iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų: asmens tapatybės kortelė arba Lietuvos Respublikos piliečio pasas;
 • įmokas galima sumokėti: bankiniu pavedimu, „Maxima“ kasose, „Narvesen“ kioskuose, Paypost skyriuose, „Perlas“ terminaluose;
 • galima atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
 • patogiausias atsiskaitymo ir sutarčių stebėjimo būdas: https://www.mokilizingas.lt/savitarna .


Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai internetu, sekite šiuos nurodymus:

 • Pasirinkus Inbank lizingas mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galėsite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu.
 • Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas.
 • Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, būsite grąžinti atgal į internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu.


Galime užtikrinti, kad visas pirkimo procesas vyksta saugiai, o visus reikalingus dokumentus galėsite pasirašyti elektroninėje erdvėje ir jums nereikės niekur eiti.


Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • turintys bent 4 mėnesių darbo stažą paskutinėje darbovietėje;
 • pareigūnai, statutiniai tarnautojai arba ūkininkai pateikę papildomus dokumentus apie pajamas;
 • asmenys dirbantys pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą ir norintys įsigyti prekes išsimokėtinai, turi pateikti:

- individualios veiklos vykdymo pažymos arba verslo liudijimo kopiją;

- VMI patvirtintą pajamų deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus (išskyrus atvejus, kai klientui dar nebuvo atsiradusi prievolė deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos);

- ne mažiau kaip 6 praėjusių kalendorinių mėnesių banko sąskaitos išrašą, patvirtintą banko.

Taip pat papildomus dokumentus galite siųsti el. paštu ekspertai@inbank.lt arba susisiekti telefonu +370 700 55 888

 

Protinga atidėti mokėjimus, o ne svarbius pirkinius!