Prekių katalogas

  Birus sapropelio bio humusas | ekologiškos organinės trąšos 50L

  Birus sapropelio bio humusas | ekologiškos organinės trąšos 50L

  Ekologiška naujos kartos trąša specialiai sukurta dirvožemiui atnaujinti.

  Kiekis: 50 L

  11,99 €
  Su PVM
  Kiekis
  Turime

  Birus sapropelio bio humusas | ekologiškos organinės trąšos

  HUMUSON COMPLEX – naujos kartos ekologiškos trąšos. Pagrindinė produkto žaliava – sapropelis – medžiaga, susiformavusi gėlo vandens ežeruose per 10 000 metų. Tai unikali organinė higieniška žaliava. Gamybos procesų metu nenaudojamas termo apdirbimas, todėl išsaugoma ypač didelė dalis organinių mitybinių elementų ir pozityviųjų mikroorganizmų.

  Bio humuso paskirtis - universali ir tinka naudojimui šiltnamyje, darže, vejoms, dekoratyviniaims augalams, vaismedžiams, kambarinėms gėlėms, gėlynams ir pan. Tinka visoms augalų kultūroms.

  Naudojimo instrukcija:

  Daiginant. Ruošiant augalo daiginimo guolį, proporcingai įterpkite 1/10 HUMUSON COMPLEX sapropelio biohumuso į bet kokį naudojamą substratą/augalinį gruntą. Gerai sumaišykite ir merkite sėklą.

  1/10 HUMUSON COMPLEX : 9/10 daiginimo substrato/augalinio grunto/kitos žemės.

  Persodinant. Vienam daigui/sodinukui reikia skirti apie 200ml-500ml (priklauso nuo sodinamos kultūros) HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso ir jį sumaišyti su augaliniu gruntu ar kita naudojama žeme.

  Tręšiant jau pasodintus augalus. HUMUSON COMPLEX galite naudoti mulčiuojant, norėdami patręšti vaismedžius, dekoratyvinius, ar bet kokius kitus jau pasodintus augalus.

  847588
  1000 Prekės

  Charakteristikos

  Paštomatas
  Ne

  Jums taip pat gali patikti

  Komentarai (0)