Prekių katalogas

  Emundo purkštuvų ploviklis, 100 ml
  Emundo purkštuvų ploviklis, 100 ml
  • Emundo purkštuvų ploviklis, 100 ml

  Emundo purkštuvų ploviklis, 100 ml

  Purkštuvų ploviklis neutralizuoja rūgštinių pesticidų likučius, pašalina aliejaus ir kitų teršalų likučius. Purkštuvai paruošiami darbui su kitais pesticidais ir trąšomis.

  Pakuotė: 100 ml

  2,99 €
  Su PVM
  Kiekis
  Paskutinė prekė

  EMUNDO PURKŠTUVŲ PLOVIKLIS

  Specializuotas, optimaliai subalansuotas azoto, fosforo ir kalio trąšų mišinys su svarbiausiais mikroelementais, skirtas šiltnamyje ir lauke auginamiems pomidorams, paprikoms ir baklažanams tręšti. Trąšos praturtintos kalciu, kuris suteikia augalams tvirtumo, gerina išvaizdą ir skonį. Optimaliai subalansuotos trąšos augalus aprūpinima lengvai įsisavinamomis maisto medžiagomis, užtikrina normalų augimą, intensyvų žydėjimą ir derliaus mezgimą.

  Kada ir kaip naudoti trąšas

  Rekomenduojama naudoti po kiekvieno augalų purškimo, kad naudotus purkštuvus paruoštumėte darbui su kitais pesticidais ir trąšomis.

  Naudojimo normos: 20–50 ml EMUNDO į 10 l švaraus vandens.

  Naudojimo rekomendacijos: iš karto po purškimo ištuštinkite purkštuvo baką. Išplaukite purkštuvo vidų su švariu vandeniu, pripildę bent vieną dešimtąją purkštuvo talpos. Visiškai išleiskite tirpalą iš purkštuvo bako. Išimkite purkštukus, filtrus ir kruopščiai išplaukite atskirai kibire. Kaip ploviklį naudokite 50 ml EMUNDO ir 10 l vandens, po to praplaukite švariu vandeniu. Užpildykite pusę purkštuvo bako švariu vandeniu ir pridėkite rekomenduojamą normą EMUNDO. Užpildykite baką vandeniu ir 10–15 minučių įjunkite maišymą. Po to išleiskite plovimo tirpalą pro žarnas, filtrus, purkštukus. Išdžiovinkite linijas ir pompą. Plovimo tirpalą utilizuokite pagal reikalavimus. Po to išplaukite purkštuvo vidų su švariu vandeniu, pripildę bent vieną dešimtąją purkštuvo talpos. Išleiskite skalavimo tirpalą pro žarnas, filtrus, purkštukus. Išdžiovinkite purkštuvo baką, linijas, pompą. Po plovimo procedūros pripildykite purkštuvo baką švariu vandeniu ir atlikite plovimo testą – išpurkškite vandenį ant jautrių augalų ir stebėkite mažiausiai 48 valandas. Jei pastebėsite augalų pažeidimus, pakartokite plovimo procedūrą ir plovimo testą.

  AGR12
  1 Vienetas

  Jums taip pat gali patikti

  Komentarai (0)