Prekių katalogas

  Tinklas nuo kurmių
  Tinklas nuo kurmių
  • Tinklas nuo kurmių
  • Tinklas nuo kurmių
  • Tinklas nuo kurmių

  Tinklas nuo kurmių

  Akutės dydis 19 x 19mm

  Plotis: 1 arba 2 m

  Matuojamas bėginiais metrais!

  Plotis: 1 m
  0,55 €
  Su PVM
  Kiekis
  Turime

  Apsaugai nuo kurmių.

  Tinka vejos sutvirtinimui.

  Apsaugo gruntą nuo erozijos.

  Idealus nedideliems šlaitams sutvirtinti.

  Parduodami rulonai: 2,00 x 200 m/rul;  1,00 x 200 m/rul. Pagal poreikį gali būti matuojama.

  Tinklas kurmiams gali būti tvirtinamas plastikinėmis smeigėmis plėvelei

  Tam, kad vejos įrengimas ir apželdinimo darbai džiugintų ilgai ir suformuoti kauburiai negadintų vejos, nepakenktų augalams, svarbu išvengti kurmių savo sklype. Apsauga nuo kurmių gali būti dvejopa. Galima arba kurmius naikinti, arba nuo jų apsisaugoti, kad nepatektų į sklypą ir nesugadintų vejos.

  Apsauga nuo kurmių, kurią siūlome yra humaniškas būdas išvengti vejos sugadinimo. Apsaugai naudojame specialų tinklą, kuris neleidžia kurmiams raustis bet kur. Pastebėta, kad kurmiai rausia dvejopo tipo tunelius. Magistraliniai kurmių tuneliai gali pasiekti 1,2 m gylį, o kiti kurmių urvai yra arti paviršiaus, tame derlingame žemės sluoksnyje, kuriame kurmiai ieško maisto.

  Apsaugoti veją nuo kurmių galimą horizontaliai arba vertikaliai. Horizontali apsauga prasideda nuo tranšėjos aplink sklypą iškasimo 1-1,2 m gylyje, tinklas nuo kurmių į tranšėją įstatomas vertikaliai ir tranšėja užkasama. Taip padaroma vertikalus užtvaras kurmiams patekti į sklypą, tačiau, jeigu kurmiai jau yra Jūsų sklype, tokios užtvaros neužteks. Tokiu atveju reikalinga horizontali apsauga nuo kurmių. Tam prieš įrengiant veją maždaug 5-10 cm gylyje paklojamas ir užkasamas lygiai toks pat tinklas.
  Jeigu jau yra įrengta puošni veja, natūralu, kad įrengiant apsaugą nuo kurmių nesinori darkyti esamos vejos ir paskui vėl ją iš naujo įrengti. Tad galima įrengti vertikalia tinklo apsaugą.

  2200030B1
  9990 Prekės

  Charakteristikos

  Plotis
  2 m
  Ilgis
  200 m arba 500 m

  Specifiniai Kodai

  ean13
  5903240670352

  Jums taip pat gali patikti

  Komentarai (0)