Prekių katalogas

  Daugiafunkcinis tinklas JAMAICA
  Daugiafunkcinis tinklas JAMAICA
  • Daugiafunkcinis tinklas JAMAICA
  • Daugiafunkcinis tinklas JAMAICA

  Daugiafunkcinis tinklas JAMAICA

  Plotis: 2m

  Ilgis: 5m

  Spalva: Žalia

  Svoris: 90g/m2

  15,00 €
  Su PVM
  Kiekis
  Turime

  JAMAICA tinklas pagamintas iš UV stabilizuoto aukšto slėgio polietileno (HDPE), pasižyminčio dideliu atsparumu, atsparumu įvairioms oro sąlygoms ir krituliams, chemikalams. JAMAICA tinklas neperpučiamas, nerūdijantis, atsparus pelėsiams, grybeliams ir mikroorganizmams.
  JAMAICA tinklas plačiai naudojamas sodininkystėje ir daržovėse auginant augalus atvirose vietovėse. Jis apsaugo nuo infraraudonosios spinduliuotės ir išsklaidydamas saulės spindulius, taip sumažindamas augalų laistymo ir chemines išlaidas.
  Tinklas taip pat naudojamas šiltnamiuose tamsinti ir palaikyti mikroklimatą. Apsaugoti plėvelinius polikarbonato ir stiklinius šiltnamius nuo saulės spindulių ir stiprių vėjo gūsių.
  Tinklas taip pat naudojamas tentams, kurie apsaugo transporto priemones nuo saulės ir blogo oro, taip pat gali būti naudojama kaip tvora, apsauganti jūsų asmeninę nuosavybę nuo nepageidaujamų akių, išlaikant estetinę išvaizdą.
  JAMAICA tinklas taip pat tinka pastoliams ir pastatų remontui. Tinklas užtikrins apsaugą nuo šiukšlių ir dulkių bei sudarys patogias sąlygas dirbti karštu vasaros sezonu.
  Puikus pasirinkimas uždengti baseinus, žaidimų aikšteles, sporto aikšteles, rekreacines zonas.

  Pritaikymas: Sodininkystei, pavėsinėms, stoginėms, aptvėrimui, šiltnamiams uždengti, statybų vietose.

  1A180269
  4 Prekės

  Charakteristikos

  Paštomatas
  Ne

  Jums taip pat gali patikti

  Komentarai (0)